Zahidcegla

Характеристики

Технічні характеристики декоративної цегли

Відмінні характеристики облицювальної цегли.
Такі відмінні якості, як різні геометричні форми, чіткість ліній, висока міцність і використання нешкідлиих барвників та природної сировини роблять цеглу ідеальним матеріалом для облицювання фасадів, огорож та інших архітектурних елементів.
Наша цегла придатна для застосування в будь-якій кліматичній зоні, що підтверджується її технічними характеристиками.

цегла розміри

Технічні характеристики лицювальної цегли.

  • відхилення від лінійних розмірів 1 MM
  • непрямолінійність профіля бокових граней відсутня
  • межа міцності на стиск 25-27 МПа
  • морозостійкість minF-75
  • водопоглинання 6-10%
  • середня щільність у сухому стані 1980-2150 кг/м.куб.
  • марка міцності М"150" - М"200"
  • вироби відповідають вимогам ДСТУ.


Технічні умови
Вироби бетонні стінові.
Вся продукція має "Сертифікати відповідності" і висновки радіологічного контролю і користується широким попитом у забудовників.

сертифікат якості

Відмінною особливістю нашої цегли є хороша здатність колотись рівно і чітко в будь-яких напрямках. Унікальна технологія механічного сколу дозволяє отримати неповторну поверхню кожної цеглини, чого неможливо досягнути пресуванням або литтям.
нагороди захід цегла

Цю якість повинні оцінити насамперед майстри муляри і фасадчики, які знають як важко рівно розколоти керамічну цеглу, а також проектувальники, замовники чи архітектори, які завдяки цьому можуть розширити свої архітектурні задумки.

Цегельна кладка з облицювальної цегли нашої компанії дещо відрізняється від кладки із звичайної лицювальної цегли. Так як звичайна цегла має достатньо нестабільні розміри і нерівності, то розчин використовують для вирівнювання цих нерівностей і усунення дефектів цегли. За звичай майстер спочатку замащує шов розчином, а потім розшиває його розшивкою. При цьому цегла замащується розчином, який потім неможливо змити.

Нашу цеглу замащувати не потрібно! Розшивка не потрібна теж!

Розчин не повинен доходити до краю лицювальної поверхні на 9 мм. Розчин повинен бути жорстким, щоби покладена на нього цегла не "пливла" і не роздавлювала би постіль.
Цементно-піщаний розчин для облицювання необхідно готувати по місцю, в невеликій кількості, щоби він не втрачав своїх властивостей.
Щоби підкреслити ідеальні геометричні форми нашої цегли, колір розчину повинен контрастувати з кольором цегли. Тому рекомендуємо в цементно-піщаний розчин додавати барвники, білий цемент та кварцевий пісок. Ні в якому разі не використовуйте миючі засоби типу GALA.