Zahidcegla

Цегла-Конструктор

Цегла-Конструктор

Цегла в замок стрімко увірвалася на ринок України, та завойовує все більше прихильників, як серед клієнтів так і серед майстрів, котрі вже встигли оцінити її переваги.

Цегла конструктор
1. Дешевизна:

в порівнянні з іншими типами цегли, використання “interlocking brick”, або цегли в замок не потребує цементно-піщаного розчину, що дозволяє скоротити витрати на кладку такої цегли до 60%.

2. Спектр використання та екологічність:

цегла компанії “Захід Цегла” підходить, як для зовнішнього так і для внутрішнього застосування. Адже відповідає всім державним стандартам.

На відміну від аналогів, немає радіаційного фону, тому підходить для використання в будівництві будинків та внутрішнього оздоблення Вашого помешкання.

3. “конструктор-цегла”, як різновид цегли в замок,

зарекомендувала себе - як найкращий тип цегли цієї категорії. І недарма. Адже, як і дитячий конструктор, відзначається простотою застосування та багатофункціональністю. Вам не потрібно робити прорізи для прокладання інженерних мереж, а також відпадає потреба в штукатурці чи фарбуванні поверхонь виготовлених з такого виду продукції

4. Контроль виробництва та якість:

Ми гарантуємо найвищу якість нашої продукції. Чіткі, рівні та точні форми цегли від “Захід Цегла”, забезпечуються налагодженим автоматичним виробництвом та постійною лабораторною перевіркою продукції. Використання найкращої сировини забезпечують бездоганність нашої продукції.

5. Рвана фактура:

тільки “конструктор”-цегла від “Захід цегла” має рвану фактуру та фаску що робить її унікальною в своєму роді.

Цегла конструктор
6. Простота використання:

для кладки даним видом цегли, вам не обов'язково залучати дороговартісних спеціалістів, підсобників, а також використовувати велику кількість будівельних матеріалів. все що вам потрібно це невеликий набір інструментів та базові знання з мурування.

7. Кольорова гамма:

широкий асортимент кольорів дозволяє підкреслити індивідуальність та якомога краще краще підійти до вирішення дизайнерських завдань.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПРОДУКТУ

Для укладання “конструктор-Цегли” Вам знадобиться:

● Клей для зовнішніх робіт
● Елементи армування (арматура, дріт, т.п)
● Гумовий молоток
● Пістолет для нанесення клею
● Міксер для замішування клейового розчину
● конструктор-цегла

ПІДГОТОВКА ДО ПРОВЕДЕННЯ РОБІТ З “конструктор-ЦЕГЛОЮ”

Фундамент:
Надзвичайно важливо - підготувати та захистити фундамент майбутньої споруди.
1. Провести гідроізоляцію фундаменту руберойдом чи бітумним засобом. Це захистить майбутню споруду від надмірної вологи та захистить від грунтових вод.
2. Провести вирівнювання поверхні фундаменту. це необхідно для того, щоб майбутня кладка відбувалася якомога меншою кількістю перепадів висоти.

Розчин:
1. Приготуйте клей для зовнішніх робіт відповідно до інструкцій.
2. Для першого ряду рекомендуємо використовувати більш густий розчин, ніж для наступних рядів.
3. Не потрібно виготовляти велику кількість розчину.
4. Використовуйте пістолет для нанесення клейового розчину на цеглу.
Цегла конструктор
Цегла конструктор

Виконуйте укладання “конструктор-цегли” поетапно. Спочатку варто викласти всі кути чи колони майбутньої споруди уклавши не більше 3 рядів. Для зручності можна використовувати “маяки”.

Всі роботи по збору реалізуються в такій послідовності:

На одну зі стін першого ряду за допомогою будівельного пістолета зигзагами або паралельними рядами наноситься клей. При цьому бажано добиватися, щоб матеріал повністю огинав всі виступи цегли. На торцеву частину “конструктор-цегли” виконуйте кладку з перевязкою замків попередніх рядів.(цегла верхнього ряду, повинна “сісти” в пази двох нижчестоящих цегол). Коригуйте розташування за допомогою гумового молотка.

Коли весь ряд прокладений, починаючи з кута за допомогою будівельного рівня виконується коригування вертикального розташування блоків гумовим молотком. Аналогічна процедура проводиться в протилежному кутку і по всій стіні з кроком 2 метри.

Остаточне вирівнювання всієї цегли укладеного ряду виконується за допомогою правила, яке прикладається до контрольних точок і по ньому вирівнюються всі цеглини ряду.

При необхідності, коригування розташування цегли по висоті виробляють шляхом установки клинів, які прибирають після повного застигання розчину (не раніше ніж 24 години).

Аналогічним чином виконують укладання всіх інших конструкцій.

У ситуаціях коли виникає необхідність укладання конструктор цегли над пустотами (дверними і віконними прорізами, тощо). Спочатку, над передбачуваним прорізом монтується знімна опалубка. Після чого безпосередньо на опалубку укладається один ряд конструктор блоків і уздовж всієї цегли робиться поздовжні поглиблення, в які вкладається металева арматура. Після цього за стандартною технологією монтується ще 4 ряди конструктор цегли, всі вертикальні порожнечі над прорізом заповнюються бетоном (для надійності попередньо в порожнечі рекомендуємо укласти шматки арматури необхідного розміру). Після повного застигання бетону - опалубку демонтують, а забетонована цегляна кладка стає повноцінною “залізо-бетонною” перемичкою, на яку згодом можна укладати конструктор цеглу за стандартною методикою.

При кладці кутів, у внутрішні порожнечі конструктор цегли рекомендується встановлювати металеву арматуру і заповнювати всі порожнини будівельним бетоном. У деяких випадках (при будівництві великих об'єктів) подібне армування слід проводити також і на центральних ділянках стіни, і особливо в районі торцевих зон прорізів. Крім цього, через кожні 4 - 6 рядів рекомендується проводити і горизонтальне армування цегли по всьому периметру, для чого попередньо в блоках робиться прорізи і укладається металева арматура, яка фіксується за допомогою будівельного клею. Якщо ж потрібно здійснювати взаємне зчеплення цегли сусідніх рядів, то виправдано застосування металевих скоб через кожні 3 - 4 ряди.

Цегла конструктор
Цегла конструктор

В останньому ряду потрібно укласти армопояс, щоб забезпечити можливість безперешкодного кріплення елементів покрівлі до будови з “конструктор-цегли”. Для чого, в спеціальних пазах конструктор цегли робимо поглиблення і укладаємо арматуру (паралельними рядами), які з'єднаємо між собою за допомогою зварювання чи в'язального дроту. А потім всю порожнину по периметру заповнюємо будівельним бетоном. Для того, щоб розчин не “просідав” в усі вертикальні порожнечі, попередньо в отвори встановлюють заглушки (наприклад, з дерева чипластику.).

Після того як клейовий розчин затвердіє (не менше 24 годин) рекомендується застосувати захисний лак на поверхні “конструктор-цегли”.